Przejdź do treści

Eventy na wodzie idealne na wyjazd integracyjny

eventy na wodzie

Wyjazd integracyjny to wspaniały moment, aby się rozerwać – zapomnieć nieco o codzienności i czerpać przyjemność z niesamowitych atrakcji oraz relaksu, podczas którego można lepiej poznać współpracowników. Propozycją na spędzenie takiego wyjazdu pracowniczego są eventy na wodzie, na przykład rejsy wycieczkowcami czy wyścig szybką łodzią RIB.

Eventy dla pracowników

 eventy na wodzieAby wybrać najlepsze rozwiązanie, należy zapoznać się z zaletami jednej i drugiej imprezy – każda ma sporo do zaoferowania, na przykład motorówki RIB to sposób na adrenalinę. Propozycją na wyjazd integracyjny są wyścigi na wodzie. Do takich zawodów używa się błyskawicznych łodzi pontonowych RIB, które charakteryzują się sztywnym dnem i pojemnym silnikiem, który pozwala rozwijać ogromne prędkości. To odrobina szaleństwa, która ułatwia poznanie współpracowników – podczas ekstremalnych sytuacji każdy daje z siebie wszystko. Łodzią motorową RIB można popłynąć w różne ciekawe miejsca, na przykład, aby odwiedzić zabytki z czasów II wojny światową. Ekscytujące eventy na wodzie mogą stać się również okazją, by zwiedzić bazy nurków lub wrak łodzi. Z pełnego morza widać liczne latarnie, mola oraz inne interesujące miejsca, co stanowi ogromną zaletę zwiedzania wybrzeża motorówkami RIB, które pozwalają szybko odwiedzać przeróżne ciekawe lokalizacje. Na wyjazd integracyjny dobrze jest też wybrać nieco bardziej spokojny rejs. Wspaniale nadaje się na niego katamaran – dwukadłubowiec, który jest duży, a jednocześnie niezwykle interesujący pod względem konstrukcyjnym.

 eventy na wodzieNa pokładzie katamaranu można zrelaksować się i zjeść ciepły posiłek, patrząc na fale i podziwiając zachód słońca. Aby mieć gwarancję najwyższego komfortu, najlepiej wybierać wyłącznie takie katamarany, które wyposażono w bardzo wygodne kanapy i siedziska. Często dwukadłubowce mają dodatkowy taras widokowy, z którego można podziwiać morze. Zaletą katamaranów jest niewielkie zanurzenie, dzięki czemu można się nimi wybrać do miejsc, które są niedostępne dla większości statków. Wyprawa na pełne morze łodzią RIB czy zwiedzanie słonecznej zatoki na pokładzie katamaranu to ekscytujące eventy na wodzie, które znakomicie nadają się na wyjazd integracyjny.

Osoby, które lubią zastrzyk adrenaliny, powinny z pewnością wybrać tę pierwszą opcję, gdyż dostarcza ona niezapomnianych emocji, które można wspólnie wspominać razem ze współpracownikami. Spokojny rejs katamaranem to propozycja dla spokojnych ludzi – mogą raczyć się napojami chłodzącymi, jednocześnie rozmawiając i patrząc na wspaniały zachód słońca.