Przejdź do treści

Na Mazurach firmowo

eventy firmowe

Firmowe wyjazdy integracyjne rządzą się swoimi specjalnymi prawami. Przede wszystkim, każdy tego rodzaju wypad ma za zadanie skonsolidować bardziej grupę oraz stworzyć lepsze relacje między pracownikami, co oczywiście może przełożyć się na zwiększenie ich efektywności w pracy. Właśnie dlatego wielu prezesów, dyrektorów czy teamleaderów coraz częściej decyduje się na organizacje właśnie takich wycieczek.

Eventy dla przedsiębiorstw

eventy firmowePierwszym dylematem, z którym trzeba sobie poradzić, jest oczywiście konieczność znalezienia odpowiedniej lokalizacji będącej z jednej strony atrakcyjną dla pracowników, ale z drugiej – tworzącą możliwość przeprowadzenia kilku gier mających na celu zwiększenie zgrania całego zespołu. Interesującą propozycją może być wyjazd na Mazury, gdzie z pewnością nie zabraknie odpowiedniej przestrzeni oraz pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Te tereny Polski kojarzą się zarówno z aktywnym wypoczynkiem (wycieczki rowerowe, spływy kajakowe itd.), jak i z przyjemnym leniuchowaniem, zatem każdy powinien znaleźć coś, co odpowiada jego oczekiwaniom. Dzięki temu eventy firmowe na Mazurach mogą odbywać się przez pierwszą połowę dnia, a przez kolejną – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrelaksować się w nieco bardziej statyczny sposób.

eventy firmoweTrudno jednoznacznie powiedzieć, jaka formuła pobytu na terenach północno-wschodniej Polski jest najlepsza na wyjazd integracyjny, ponieważ wszystko zależy od specyfiki firmy, zespołu oraz organizatorów. Zawsze jednak warto stawiać na gry i zabawy charakteryzujące się koniecznością prowadzenia dobrej komunikacji między zespołami, ponieważ to właśnie w takich sytuacjach tworzą się najlepsze relacje, przy okazji łatwo wówczas sprawdzić, który pracownik sprawdza się najlepiej w roli przywódcy, pomocnika lub wykonawcy poleceń. Bardzo interesującą propozycją może być zorganizowanie atrakcji opartej na strzelectwie, niezależnie od tego, czy będzie to łucznictwo, ASG czy coraz bardziej popularny paintball. Istnieje prawdziwy ogrom firm działających na terenie Mazur, które zajmują się realizowaniem tego typu zleceń i zawsze warto wziąć to pod uwagę, gdy będzie planowało się konkretne miejsce pobytu.

Warto od razu wspomnieć, że wspomniane atrakcje raczej nie wiążą się z koniecznością posiadania pokaźnej kwoty na ich realizację, tym bardziej że dzięki grupowym zniżkom można naprawdę zaoszczędzić. Mazury to zatem idealny kierunek nie tylko dla wszystkich, którzy szukają miejsca na doskonałe wakacje, to także fantastyczne miejsce na firmowe wyjazdy integracyjne.